Кутовий L-подібний поручень колекції GROHE Essentials — це лаконічний, зручний і функціональний пристрій, спеціально розроблений з метою створення більш комфортних та безпечних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями під час їх пересування по ванній кімнаті.
Виконаний у бездоганному хромованому покритті GROHE Long-Life Shine®, що володіє неймовірною красою та практичністю, даний виріб збереже свою презентабельність на довгі роки надійної експлуатації.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- розміри: 737 х 997 мм
- функціональні розміри: 680 х 940 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.08 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 1200 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 610 мм |
| EAN | 4005176327636 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






