метал
654 мм (відстань між отворами 600 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life finish - стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (шурупи та дюбелі в комплекті) або приклеювання (клей 40 915 000 купується окремо)
утримуюча сила: макс. 5 кг
зазначена утримуюча здатність дійсна тільки для статичного (повільно прикладається) навантаження та використання за призначенням
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4067393019749 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






