Для створення бездоганного інтер'єру вашої ванної кімнати зробіть вибір на користь розкішних і неймовірно функціональних аксесуарів GROHE Essentials, серед яких — елегантний металевий тримач настінного монтажу GROHE Essentials (40369DA1), виконаний у досконалому зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, що дозволяє зберегти презентабельність та розкішне сяйво виробу на довгі роки комфортного користування.
Дана модель, зважаючи на свою універсальну конструкцію, ідеально гармонує з мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) та дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394DA1).
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394DA1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176428975 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






