із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
із адаптером 100-230 В перем. струму, 50-60 Гц, 6 В пост. струму
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving аератор 5.7 л/хв
корпус виготовлено із композитного полімеру
гнучкі з'єднувальні шланги
зворотній клапан
фільтри для затримання бруду
із вбудованим соленоїдним клапаном
система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим промивки
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.8 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Тип монтажу змішувача | |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176473791 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






