монтаж на один отвір
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
обмежувач температури
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.0 л/хв обмежувач витрати води
GROHE QuickFix система швидкого монтажу
вилив із вбудованим аератором
гладкий корпус
гнучкі з'єднувальні шланги
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.53 кг |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| EAN | 4005176898778 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






