шланг для змішувача Essence на мийку
підходить для 30 294 000/30 294 DC0/30 503 xxx
гнучкий гігієнічний силіконовий шланг GROHFlexx kitchen
із набором для кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.01 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Жовтий YF0 |






