Для механічного зливного вентиля
156x197 мм
кнопкове управління
з ABS
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип монтажу панелі змиву: горизонтальний або вертикальний
Режими змиву: 1 об`єм змиву
Розмір панелі змиву: стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: механічне
Дизайн: Surf
Матеріал: ABS пластик
Колір: хром
Технології: GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 204 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 163 мм |
| EAN | 4005176142185 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Surf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






