Електроживлення від літієвої батарейки 6 В, тип CR-P2
Монтаж на один отвір
Система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1,3 дня
Залежно від часу або використанні
В режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування (заводське налаштування)
Додаткові настройки пультом дистанційного керування:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
GROHE WaterSaving® 5.7 л на хвилину
Для холодної або змішаної води
Гнучкий приєднувальний шланг
Зовнішній електромагнітний клапан
Зовнішня батарея
Багатоступінчастий покажчик стану батарейки
фільтри від бруду
Схвалено в СE
Тип захисту змішувача IP 59K
Клас шуму I по DIN 4109
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Особливості, сумісність: Без змішування
Електроживлення: Елемент живлення 6 вольт
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.2 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| EAN | 4005176893193 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






