матеріал: скло / метал
складається з:
тримач Essentials (40 369 001)
склянка Essentials (40 372 001)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
Підходить для прикручування (саморізи і дюбелі включено) або приклеювання (клей 40 915 000 продається окремо).
Сила утримання: макс. 5 кг
Вказана вага утримання дійсна лише для статичного (повільно прикладеного) навантаження та використання за призначенням.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.56 кг |
| Висота упаковки | 131 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176413162 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






