Дозатор рідкого мила з настінним тримачем GROHE Allure Brilliant — це поєднання розкішного дизайну, представленого вишуканими скульптурними лініями, і неймовірних функціональних характеристик, які спрямовані на підвищення рівня комфорту і зручності під час користування та догляду за виробом.
Примітною рисою даної моделі є унікальне довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконані настінний тримач і носик дозатора. Завдяки його чудовим зносостійким властивостям металеві складові аксесуара не втратять свою презентабельність навіть через багато років експлуатації.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм: 150 мл
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.52 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176899263 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






