Тримач для банного рушника GROHE Essentials — це неймовірно ефектний і в той же час лаконічний аксесуар, який ідеально доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати, виконаний в будь-якому стильовому напрямку.
Дана модель володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, серед яких — унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®. Завдяки йому зовнішній вигляд виробу не втратить свою привабливість навіть через багато років щоденного користування.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 854 мм
- відстань між кріпленнями: 800 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.78 кг |
| Висота упаковки | 878 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| EAN | 4005176413100 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






