Одноважільний змішувач для раковини GROHE Eurosmart New — це модель з бездоганним поєднанням лаконічного дизайну, чудових функціональних характеристик та неймовірного комфорту користування. Особливість представленого виробу полягає в будові його конструкції, яка представлена збільшеним важелем управління з отвором, що дозволяє простіше взятися за рукоятку, тим самим забезпечуючи зручніше регулювання потоку води для людей поважного віку та для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
До безумовних переваг розглядуваного сантехнічного пристрою також варто віднести наявність надійного керамічного картриджа GROHE SilkMove®, неймовірно міцного хромованого покриття GROHE Long-Life Shine® та простої системи швидкого монтажу GROHE QuickFix®.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- збільшений металевий важіль з отвором
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- з обмежувачем температури
- регулювання витрати води
- ламінарний регулятор струменя 9 л/хв
- монтаж на один отвір
- GROHE QuickFix® система швидкого монтажу
- гнучка підводка
- з натискним донним клапаном 1 1/4"
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.9 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176644214 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | З донним клапаном |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






