Кільце для рушника GROHE Grandera репрезентоване еталонним поєднанням розкішного дизайну, відмінного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, бездоганної якості виконання і продуманої системи швидкого монтажу, яка гарантує легку, але в той же час надійну фіксацію виробу до призначеної для цього настінної поверхні.
Цей неймовірно стильний сантехнічний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, ефектно доповнюючи його як візуально, так і функціонально.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.61 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| EAN | 4005176927959 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Аксесуар |






