Предметом інтер'єру ванної кімнати, без якого важко уявити щоденну рутину по догляду за собою, є раковина. Гармонійне поєднання її привабливого зовнішнього виконання і функціональних характеристик — важливий аспект, який визначає здатність виробу створити комфортну атмосферу під час користування. Накладна модель колекції GROHE Cube Ceramic відмінно впорається c цим завданням.
Поверхня раковини має спеціальне покриття GROHE PureGuard®, яке характеризується стійкістю до осідання вапняного нальоту й наявністю унікальних антибактеріальних властивостей.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 1000 x 490 мм
- накладна на стільницю
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 26.36 кг |
| Висота упаковки | 503 мм |
| Довжина упаковки | 1014 мм |
| Ширина упаковки | 157 мм |
| EAN | 4005176442599 |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






