Дивовижно легкий у монтажі та надзвичайно стильний! Рушникотримач GROHE Start Cube – це найшвидший спосіб встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті більш практичним і приємним. Виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально підходить будь-якій сучасній ванній кімнаті, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Тримач для рушників має корисну довжину 558 мм і міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Рейку можна прикрутити до стіни (гвинти та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників і кутовий кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.65 кг |
| Висота упаковки | 670 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 77 мм |
| EAN | 4005176753633 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






