Уособлюючи бездоганний стиль і функціональність, раковина GROHE Essence Ceramic ідеально впишеться в інтер'єр сучасної ванної кімнати. Її лаконічна форма буде відмінно гармоніювати з будь-якими меблями, даючи можливість експериментувати з різними комбінаціями, що пасуватимуть під те чи інше дизайнерське рішення в оформленні санвузла.
Стійке до ушкоджень покриття GROHE PureGuard®, володіючи дивовижними антибактеріальними властивостями, сприяє оптимізації витрат часу, сил і засобів, які необхідні для ефективного очищення поверхні виробу.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 800 x 460 мм
- підвісна
- накладна на тумбу або столик
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом (розташований на протилежному боці від змішувача)
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.9 кг |
| Висота упаковки | 477 мм |
| Довжина упаковки | 812 мм |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176485633 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Раковина-стільниця |






