Підвісна раковина колекції GROHE Bau Ceramic підкорить вас своєю лаконічною формою, яка відповідає всім параметрам сучасної естетики і функціональності. Поєднуючи в собі універсальний дизайн і чудову практичність, дана модель - ідеальне рішення для комфортного користування.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 609 x 442 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39426000) або п'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39425000) - докуповуються окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14.73 кг |
| Висота упаковки | 465 мм |
| Довжина упаковки | 645 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176428906 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






