Дозатор рідкого мила GROHE Essentials — це прекрасний вибір з точки зору ідеального поєднання візуальної лаконічності, дивовижних експлуатаційних характеристик і чудової якості виконання. Даний аксесуар додасть інтер'єру вашої ванної кімнати індивідуальну виразність і неповторну стилістичну завершеність.
Привабливе і в той же час практичне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконані настінний тримач і носик дозатора, збереже досконалий зовнішній вигляд виробу на довгі роки користування.
- колір: суперсталь
- поверхня металічних частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- об'єм: 160 мл
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394DC1)
- настінний тримач GROHE Essentials (40369DC1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.77 кг |
| Висота упаковки | 188 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 91 мм |
| EAN | 4005176413155 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






