Рушникотримач у вигляді перекладини колекції GROHE Grandera — це втілення еталонної комбінації неймовірно стильного зовнішнього вигляду, чудової колірної гами, надійного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® та продуманої системи швидкого монтажу, спеціально розробленої для полегшення процесу фіксації виробу до призначеної для цього настінної поверхні.
- колір: хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 669 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176927935 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | |






