настінне кріплення
примітка: поставляється без вбудованого корпусу необхідно укомплектувати 29025000
змішувачі гарячої / холодної води з керамічними головками 1/2 дюйма- 90 °
GROHE Long-Life Shine блискуче і міцне хромоване покриття
GROHE WaterSaving: обмежувач витрати 5,7 л / хв
Прецизійне управління з тактильною системою клацань (опція)
GROHE AquaGuide, тонкий і регульований аератор
міжосьова відстань: 200 мм
виступ 208 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.03 кг |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176499883 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






