скло/метал
об'єм 160 мл
підходить для тримачів:
Start Дозатор рідкого мила (41 195)
Start Cube Дозатор рідкого мила (41 098)
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4067393016168 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Матове скло, Чорний матовий |






