Естетика рушникотримача GROHE Essentials викликає щирий захват своєю лаконічністю, елегантністю і оригінальним колірним рішенням. Цей неймовірно стильний аксесуар прекрасно доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати, надаючи йому витонченість та індивідуальний окрас.
Крім незаперечної зовнішньої привабливості, виріб володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, в числі яких — унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429408 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






