колір: альпін - білий
матеріал: сантехнічний фарфор
розміри (д х ш): 450 x 350 мм
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
з переливом
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 11.2 кг |
| Висота упаковки | 365 мм |
| Довжина упаковки | 495 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176636462 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | BauEdge Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






