метал
без кришки
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (шурупи та дюбелі в комплекті) або приклеювання (клей 40 915 000 купується окремо)
holding force: max. 5 kg
зазначена утримуюча здатність дійсна тільки для статичного (повільно прикладається) навантаження та використання за призначенням
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4067393021933 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






