Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials — це гарантія бездоганної чистоти і гігієни вашого санвузла. Аксесуар, який призначений для виконання «брудної» роботи, виглядає абсолютно протилежно по відношенню до свого прямого призначення: він лаконічний, виготовлений з матеріалів найвищої якості, виконаний в чудовому колірному рішенні, простий і надійний в експлуатації.
Дана модель складе чудову компанію іншим виробам з однойменної колекції.
- колір: холодний світанок
- поверхня металевих частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.04 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176429446 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






