для сидіння Bau Ceramic
39492000 , 39493000
в наборі 2 шт для кришки и 4 шт для сидіння
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.05 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176472787 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Болгарія |






