Дозатор для миючого засобу вбудованого монтажу GROHE Authentic — це чудова альтернатива громіздким баночкам і ємностям, які займають додаткове місце на кухонній поверхні і до того ж значно псують зовнішній вигляд інтер'єру. Відмінною рисою даної моделі є принцип її установки, який полягає в тому, що сам резервуар для рідини ховається під мийку/стільницю, залишаючи видимим тільки носик дозатора.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 1 л
- монтажний отвір: від 22 до 35 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 227 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 222 мм |
| EAN | 4005176140921 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Authentic |
| Країна виробник | Бразилія |
| Поверхня | Хром |






