Тримач для додаткового рулону туалетного паперу GROHE Essentials у матовому кольорі "суперсталь" - комфорт та стиль в одному виробі!
Завдяки чудовому утримувачу додаткового рулону туалетного паперу GROHE Essentials у виконанні "нержавіюча сталь" вам більше не доведеться зіткнутися з неприємною ситуацією у ванній кімнаті. Спроектований у Німеччині і має приховані кріплення, цей власник виконаний у довговічному покритті GROHE StarLight, яке збереже свій блиск на довгі роки. Його дуже просто встановити - достатньо слідувати покроковим інструкціям. Щоб завершити дизайн ванної, підберіть інші вироби з колекції GROHE Essentials: гачок для халата, туалетний йоржик, тримачі для рушників і поручень для ванни. А якщо ви не бажаєте довго підбирати продукцію, зверніть увагу на наші готові набори аксесуарів. Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, найвища якість та надійний дизайн. Ідеальний завершальний штрих для ванних кімнат, виконаних у будь-якому дизайні!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176413094 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






