Напівп'єдестал для рукомийника GROHE Euro Ceramic виконаний з урахуванням усіх параметрів ергономіки й відповідно до сучасних тенденцій сантехнічного дизайну. Дана модель ідеально підійде для невеликих ванних кімнат, створюючи ідеальну комбінацію з міні-раковинами цієї ж серії.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- набір кріплень входить в комплект поставки
- підходить для комплектації з міні-раковинами GROHE Euro Ceramic (39324000 і 3932400H)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 10.2 кг |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176407130 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | П'єдестал для раковини |
| Тип Монтажу | |






