для установки елементів Rapid SL в Rapid Pro
складається з :
4 кріплень для профілю
2 підлогових плит
кріпильного матеріалу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 98 мм |
| Довжина упаковки | 147 мм |
| Ширина упаковки | 98 мм |
| EAN | 4005176936142 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






