Комплект складається з:
Композитна раковина K400 зі зливом 31641AP0
модель: K400 60-C 100/50 1.0 rev
тип монтажу: на стільницю
матеріал: кварцовий композит
GROHE Whisper
мін. розмір шафи: 600 мм
розміри: 1000 x 500 мм
1 чаша: 480 x 420 x 205 мм
зовнішній радіус: R6, радіус внутрішньої чаші: R10
GROHE FastFixation система швидкого монтажу
монтаж крила зліва або справа
виріз: 980 x 480 мм
злив: автоматичний фіттинг для відходів
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40986SD0)
кількість кріплень, що входять до комплекту (для монтажу на стільницю): 12
стійкість до 180° C
Змішувач для раковини BauClassic одноважільний 31535001
високий вилив
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life поверхня
GROHE Long-Life 28 мм керамічний картридж
внутрішні водні канали - без свинцю та нікелю
вилив з аератором
обертовий вилив
площина обертання 360°
гнучкі з'єднувальні шланги
комплект металевих кріплень
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 29.77 кг |
| Висота упаковки | 405 мм |
| Довжина упаковки | 1150 мм |
| Ширина упаковки | 660 мм |
| EAN | 4005176712579 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Індія |
| Поверхня | Хром, Чорний граніт |






