GROHE Nova Cosmopolitan: приємний сучасний дизайн та інноваційні водозберігаючі технології
З витонченою панеллю змиву Nova Cosmopolitan, GROHE, світовий лідер з виробництва санітарних систем, пропонує справжній витвір мистецтва в області технологій змиву ! Вона поєднує в собі прямокутні і округлі форми, що створює ідеальний завершальний штрих в дизайні сучасної туалетної кімнати. Ця панель змиву стане ідеальним завершальним штрихом в дизайні будь-якої сучасної туалетної кімнати. Її розмір становить 156 x 197 x 10 мм, а матова хромова поверхня GROHE Long-Life Shine надійна і її легко чистити.
Панель також екологічна ! Подвійна система змиву пропонує вам вибір об'єму змиву: 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 літра для деяких унітазів). Крім того, змив можливо зупинити за допомогою маленької кнопки. Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50% ! Установка панелі, яка вимагає наявність стандартного ревізійного віконця, дуже проста і не вимагає спеціальних інструментів.
Панель змиву GROHE Nova Cosmopolitan - оновлення туалетної кімнати, яке поєднує в собі вишуканий стиль і високу якість!
GROHE Long-Life Shine® хромована матова поверхня
2 об'єми змиву або переривання змиву старт_стоп
Для пневматичного зливного клапана
Для вертикального і горизонтального монтажу
156х197 мм
з ABS
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.45 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176846847 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Nova Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром матовый |
| Призначення | Для унітазу |






