метал
2 рукоятки, поворотний
438 мм
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4067393016236 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






