Туалетний гарнітур з йоржиком колекції GROHE Grandera являє собою неймовірно стильний і функціональний пристрій для санвузла, який спрямований на підтримку чистоти та гігієни внутрішньої поверхні чаші унітаза.
Дана модель вирізняється наявністю бездоганного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконаний тримач і рукоятка гарнітура, і чудової системи швидкого монтажу, що забезпечує просту та надійну фіксацію виробу до призначеної для цього настінної поверхні.
- колір: білий/хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: кераміка/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.4 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упаковки | 135 мм |
| EAN | 4005176928017 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Аксесуар |






