Тепер є можливість отримати очищену киплячу воду зразу з під крану!
складається із:
GROHE Red Duo одноважільний змішувач для мийки
монтаж на один отвір
C-вилив
GROHE ChildLock кнопка безпечного відкриття киплячої води
сертифікована TUV потрійна електронна система захисту від випадкового відкриття киплячої води
покриття GROHE Long-Life Shine колір чорний бархат
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
теплоізольований трубкоподібний вилив
площина обертання 150°
відокремлені водні шляхи
гнучкі з'єднувальні шланги
підключення до бойлерної системи
GROHE Red GROHE Red бойлер M-size
резервуар для киплячої і гарячої води
3 л 100° C киплячої води
загальний об'єм 4 л
необхідний тиск на вході 1-7 бар
із гнучким з'єднувальним шлангом та виходом для киплячої води
схвалено CE
живлення 230 В 50 Гц
споживана потужність 2100 Вт
споживана потужність у режимі очікування 15 Вт
клас енергоефективності А
GROHE Red комплект для фільтру
для захисту бойлера від накипу
об'єм 600 л при 20° dKH
5-фазовий фільтр
лічильник для вимірювання витрати фільтрованої води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 11.1 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упаковки | 600 мм |
| EAN | 4005176685934 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Румунія |
| Поверхня | Чорний оксамит |
| Тип управління | Важільний |






