GROHE Skate Air: класичний дизайн і інноваційні водосберегающие технології
З цієї елегантної панеллю змиву Skate Air, GROHE, світовий лідер з виробництва санітарних систем, пропонує справжній витвір мистецтва в області технологій змиву! Розмір панелі становить 156 x 197 x 10 мм, а сліпуча хромова поверхня GROHE Long-Life Shine довговічна і її легко чистити. Панель також екологічна! Подвійна система змиву пропонує вам вибір обсягу змиву: 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 літра для деяких унітазів). Крім того, змив можливо зупинити за допомогою маленької кнопки. Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%! Установка панелі, яка вимагає наявність стандартного ревізійного віконця, дуже проста і не вимагає спеціальних інструментів. Панель змиву GROHE Skate Air - оновлення туалетної кімнати, яке поєднує в собі вишуканий стиль і високу якість!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176290121 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Air |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |






