металеві настінні кронштейни
регульований по висоті елемент ковзання та поворотний тримач
GROHE Long-Life поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.13 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| EAN | 4067393005162 |
| Колекція | Rainshower Aqua |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






