Насолоджуйтесь чистою, освіжаючою та смачною водою прямо з-під крана з GROHE Blue та фільтром GROHE Blue Ultrasafe. Інтелектуальний фільтр із ресурсом до 3000 л – або 6 місяців використання – видаляє всі небажані домішки у 4 етапи: по-перше, попередня фільтрація видаляє грубі частинки, такі як пісок та бруд. Потім фільтрація з активованим вугіллям покращує смак води, фільтруючи неприємні смак речовини (наприклад, хлор) і видаляючи природні забруднення (наприклад, з побутового водопостачання). Далі свинцева фільтрація видаляє до 99,5% свинцю. І, нарешті, мембрана Ultrasafe вловлює навіть найдрібніші частинки: мікропластик (> 1 мкм) та 99,999 % бактерій.
Він утворює бар'єр для шкідливих мікроорганізмів та гарантує повну чистоту та гігієну. В результаті виходить чиста питна вода. Фільтр сумісний із системами водопостачання GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional та GROHE Blue Pure. Замінити фільтр легко: просто відгвинтіть старий фільтр, вставте чистячий картридж GROHE (40434001)* — не потрібно для GROHE Blue Pure — запустіть процес очищення, а потім замініть його на новий фільтр.
* Вам також потрібно придбати багаторазовий адаптер для картриджа для чищення GROHE Blue (40694000)!
Змінний фільтр BWT для систем водопостачання GROHE Blue
максимальний ресурс фільтра 3000 л або 6 місяців використання
затримує мікропластик > 1 мкм та 99,999 % бактерій, видаляє свинець на 99,5 %
знижує вміст речовин, відповідальних за неприємний смак та запах, напр. хлор
сумісний з GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional та GROHE Blue Pure (тільки з витратоміром)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.57 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176674082 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | |






