Візуальна лаконічність і функціональність є основними рисами мінімалізму. Даний стиль найбільш точно описує прагнення сучасної людини — позбутися від усього зайвого на користь потрібного. Ванна кімната як частина будинку, яка використовується для приведення тіла та емоційного стану в порядок, — ідеальне місце для застосування правила гармонійної комбінації простоти й експлуатаційної практичності. Дивовижна колекція сантехнічних виробів GROHE Cube Ceramic прекрасно підійде для створення актуального інтер'єру санвузла, а накладна раковина даної серії приведе вас до цілковитого захоплення своєю дивовижною красою і неймовірним відчуттям комфорту під час користування.
З унікальним покриттям GROHE PureGuard®, яке володіє приголомшливими антибактеріальними властивостями, вам не знадобиться багато сил, енергії і часу для очищення поверхні виробу й підтримки її в ідеальному стані.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 800 x 490 мм
- накладна на стільницю
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 21.93 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 819 мм |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176442605 |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






