Скляна полиця GROHE Start Cube стильна та напрочуд проста в установці – ідеальний спосіб зробити вашу ванну кімнату елегантною та зручною. Створена з найкращих матеріалів і має крутий сучасний дизайн, полиця довжиною 530 мм є чудовим місцем для зберігання будь-чого: від мила та зубних щіток до косметики та бритв. Приховане кріплення виглядає по-справжньому професійно, а міцне і легке для очищення покриття GROHE Long-Life Shine виблискує роками. Але не забувайте, як легко її встановити! Її можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Крім того, якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе наші додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, вішалка для рушників і кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.67 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Тип аксесуара | Скляна поличка |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176753893 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Прозоре скло |






