монтаж на один отвір
керамічні вентилі, для гарячої і холодної води, 1/2 "- 90 °
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE AquaGuide регульований аератор 5,7 л / хв
поворотний вилив
зливний гарнітур 1 1/4 дюйма
гнучка підводка
мінімальний тиск 1,0 бар
Тип товару: Змішувач
Призначення: Для раковини
Тип монтажу: На раковину
Вбудовувані елементи: Немає
Отвори для монтажу: Один отвір
Механізм: Керамічна кран-букса
Діаметр керамічного картриджа, мм: 28
Тип підводки: гнучка підводка
Висота виливу: Високий
Висота виливу, см: 19.9
Винос виливу, см: 15.6
Вид виливу: Традиційний
Матеріал: Латунь
Витрата води, л / хв: 5.7
Донний клапан: Є
Поверхня: Глянцева
Стандарт підводки: 3/8
Оснащення: Аератор, гнучка підводка, кріплення
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Grandera
Стилістика дизайну: Сучасний стиль
Колір: Хром золото
Управління: Вентильне
Обмеження витрати води: Є
Обертання виливу: Поворотний
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: Немає
Захист від зворотного потоку: Немає
Країна виробництва: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 4.39 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176930409 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | |






