Настінний металевий тримач GROHE Essentials Cube, зважаючи на свою неперевершено стильну і придуману конструкцю, дозволяє створювати різні функціональні комбінації, які стануть ефектним візуальним і практичним доповненням будь-якого інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Даний аксесуар володіє значущою експлуатаційною особливістю, яка полягає в наявності бездоганного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, що характеризується довговічністю і простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.31 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці,Тримач для склянки чи мильниці,Тримач для склянки |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176324413 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






