Вішалка-полиця GROHE Essentials Cube — це стильне, функціональне і практичне пристосування для зберігання банних рушників, яке відрізняється відмінно продуманою конструкцією і чудовою якістю виконання. Даний незрівнянний аксесуар сприяє раціональній організації простору вашої ванної кімнати і грамотному розміщенню всього необхідного банного приладдя.
Представлений виріб володіє бездоганним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своїми неперевершеними експлуатаційними характеристиками і довговічністю.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 558 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.15 кг |
| Висота упаковки | 128 мм |
| Довжина упаковки | 666 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 225 мм |
| EAN | 4005176324451 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






