Мінімалізм — стиль лаконічний і в той же час досить вишуканий. Підвісна раковина серії GROHE Cube Ceramic — ідеальний тому доказ. Чіткі лінії демонструють виразність силуету даної моделі, яка неодмінно додасть вашій ванній кімнаті особливу індивідуальність.
Купуючи раковину GROHE Cube Ceramic, ви отримуєте дивовижної краси виріб, який, до того ж, володіє інноваційним покриттям GROHE PureGuard®. Його головною перевагою є наявність антибактеріальних властивостей, що перешкоджають розмноженню бактерій на поверхні чаші й спрощують процес догляду за нею.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 1000 x 490 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 28.07 кг |
| Висота упаковки | 503 мм |
| Довжина упаковки | 1014 мм |
| Ширина упаковки | 157 мм |
| EAN | 4005176438356 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






