Монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
GROHE SilkMove® керамічний картридж D 46 мм
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Регулювання витрати води
Можливість установки мінімальної витрати 2,5 л / хв.
Ламінарний регулятор струменя 9 л / хв.
металевий важіль
Довжина важеля 120 мм
обмежувач температури
Система швидкого монтажу
гнучка підводка
гладкий корпус
Високе виконання
Тип товару: Змішувач
Призначення: Для раковини
Отвори для монтажу: Один отвір
Механізм: Керамічний картридж
Діаметр керамічного картриджа, мм: 46
Тип підводки: гнучка підводка
Висота виливу: Високий
Донний клапан: Немає
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Euroeco Special Grande
Колір: Хром
Управління: важільне
Обмеження витрати води: Немає
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: Є
Країна виробництва: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.79 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176871054 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






