Колекція GROHE Essentials представлена широкою палітрою аксесуарів для санвузла, які вирізняються ідеальним поєднанням лаконічного дизайну, практичності і надійної якості.
Кільце для рушника із цієї серії, виконане в кольорі «теплий захід сонця» з матовим покриттям, стане яскравим завершальним акцентом інтер'єру вашої ванної кімнати.
Дана модель володіє продуманою конструкцією, яка передбачає прихований монтаж, і чудовим зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176429972 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






