режим струменю Rain
метал
GROHE WaterSaving 6.6 л/хв обмежувач потоку
GROHE DreamSpray розкішний потік води
Внутрішній охолоджуючий канал для довготривалого терміну служби
GROHE CoolTouch - технологія, яка повністю виключає імовірність отримання опіків при контакті із зовнішньою поверхнею змішувача
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
SpeedClean - технологія, що запобігає утворенню вапняного нальоту
може використовуватися із проточним водонагрівачем
універсальна монтажна система, придатна для усіх стандартних душових шлангів
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.35 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 45 мм |
| EAN | 4005176487392 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






