Розкішний набір аксесуарів 4 в 1 GROHE Essentials — це ідеальне рішення для тих, хто не готовий витрачати багато часу та зусиль на підбір потрібних ванних і туалетних атрибутів, які б гармонійно поєднувалися між собою, створюючи цілісну стильову композицію з чудовими експлуатаційними характеристиками.
Усі вироби, представлені в даному комплекті, виконані в неймовірному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке сприяє збереженню первозданного зовнішнього вигляду аксесуарів на довгі роки користування.
Склад набору:
Кільце для рушника GROHE Essentials (40365001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Тримач для рушника GROHE Essentials (40366001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Гачок для банного халата GROHE Essentials (40364001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Тримач для туалетного паперу (з кришкою) GROHE Essentials (40367001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.21 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| EAN | 4005176328633 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






