Глобалізація екологічної свідомості стала поштовхом для розвитку такого процесу, як сортування побутових відходів. Як правило, дана практика передбачає наявність декількох контейнерів, використовуваних для розподілу органічних відходів, сміття для вторинної переробки і потенційно небезпечного, яке вимагає спеціальної утилізації. Звучить все це грунтовно і виглядає так само, що не завжди зручно і практично для правильної організації кухонного простору і його естетично приємного зовнішнього вигляду. З метою вирішення даної проблеми компанія GROHE розробила систему прихованого монтажу для збору та сортування сміття, установка якої проводиться всередину кухонної шафки, найчастіше тієї, де розташована кухонна мийка.
- склад: 2 відра по 15 л
- ширина секції: від 300 мм
- тип установки: на дно секції, за відкривними дверима
- висування: повне, телескопічний ручний механізм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 5.43 кг |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упаковки | 490 мм |
| EAN | 4005176356452 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue |
| Країна виробник | Італія |






