стандартний режим струменю
матеріал: метал
GROHE Water Saving Plus - надзвичайно ефективне використання води, ідеальний потік
максимальна витрата (при 3 бар): 6,5 л/хв
GROHE DreamSpray розкішний потік води
покриття GROHE Long-Life
SpeedClean – технологія, що запобігає утворенню вапняного нальоту
внутрішній охолоджуючий канал для довготривалого терміну служби
універсальна монтажна система, придатна для усіх стандартних душових шлангів
може використовуватися із проточним водонагрівачем
мінімальний рекомендований тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.26 кг |
| Висота упаковки | 231 мм |
| Довжина упаковки | 46 мм |
| Ширина упаковки | 46 мм |
| EAN | 4005176758928 |
| Колекція | Rainshower Aqua |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






